O Nas


O Nas

Firma Rafael Security Systems to firma, stworzona przez profesjonalistów z myślą o profesjonalistach, którzy nie boją się zmian, oraz wdrażania nowatorskich rozwiązań w obszarach ochrony nieruchomości. Nasza oferta to odpowiedź na wzrost kosztów ochrony, który jest bolączką właścicieli i zarządców nieruchomości. Szeroki zakres usług świadczonych przez Rafael Security Systems zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a przy tym przyczynia się do znaczącej redukcji kosztów ochrony. Usługa, którą oferujemy jest naszym produktem autorskim, przygotowanym przez grupę osób z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami, programowaniem, instalacją systemów informatycznych i niskoprądowych, ochroną fizyczną i monitoringiem. Świadczymy usługi monitorowania obiektów komercyjnych, produkcyjnych, magazynowych na terenie całego kraju.
Wiemy, że firma usługowa, a taką jesteśmy, to przede wszystkim ludzie. Kładziemy duży nacisk na szkolenie i wdrażanie pracowników na każdym posterunku. Selekcja jest drobiazgowa, ale i celowa. Zależy nam, aby nasz Klient otrzymał jakość pracy, która będzie go satysfakcjonowała dając poczucie bezpieczeństwa, profesjonalizmu i dyskrecji.
Proces decyzyjny w naszej firmie jest wyjątkowo szybki i skuteczny. Współpracując z nami będą mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi z pominięciem rozbudowanych struktur jak to ma miejsce u naszej konkurencji. Współpraca Rafael Security Systems z Policją i Państwową Strażą Pożarną gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Niezależnie od wielkości obiektu, przy którym pracujemy zapewniamy skuteczny system monitoringu.

Jak pracujemy?

Traktujemy każdego Klienta personalnie i każdy Klient jest dla nas najważniejszy, niezależnie od wysokości kontraktu. Przygotowujemy się z wyprzedzeniem do przejęcia danego obiektu analizując wspólnie z Klientem zagrożenia i oczekiwania, jakie stają przed firmą. Bazą wszelkich działań i analiz jest doskonała znajomość obiektu. Pracujemy na dokumentacji wykonawczej i projektowej każdego obiektu. Przeprowadzamy wizję lokalną analizując istniejącą lub planowaną inwestycję. Dla każdego obiektu przygotowujemy wdrożenia i scenariusze postępowania , które zapewniają optymalizację procedur ochrony i podnoszą skuteczność naszych działań. Nie uchylamy się od ryzyka, bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi i za pracę naszych pracowników. Opracowane procedury nigdy nie są dokumentem zamkniętym. Reagujemy na każdy pojawiający się z problem i modyfikujemy procedury pod kątem większej efektywności pracy. Pracujemy również nad tym, aby nasi pracownicy nie tylko byli fachowcami w swojej dziedzinie, ale także aby służyli pomocą w każdej wymagającej tego sytuacji. Dla obiektów już istniejących analizujemy instalacje techniczne służące ochronie, wskazując możliwości zmian, które podniosłyby ich skuteczność. Dla nowych inwestycji przygotowujemy pełną koncepcję wdrożenia systemu wraz z usługą montażu w oparciu o grupę instalatorów i programistów.